Vastgoed Veiling

Huis met 312 m2 grond in Klingenthal - Duitsland

    Am Mühlbach 2
    08248 Klingenthal (Duitsland)
    • Het huis, buitenzijde De onderzijde van het huis is metselwerk, dat staat op grote granietblokken. Aan de linkerkant is het huis aangebouwd over de volledige hoogte, waardoor de voordeur in een nis staat. Aan die aanbouw is een tweede aanbouw. Het houtwerk van het huis ziet er op het oog redelijk uit, moet hier en daar worden gerepareerd en opnieuw worden gebeitst. Het houtwerk van de aanbouwen ziet er niet goed uit, de aanbouw is niet bruikbaar. De beneden ramen aan de voor- en rechter zijzijde van het huis zijn van kunststof en zijn voorzien van dubbel glas. Ook de voordeur is van kunststof. De sleutel past, het slot is gangbaar. Aan de achterzijde is op de begane grond een raam gebroken, de scherven liggen deels binnen. Verder zijn er op de etage open gaten, lijkt alsof daar ramen hadden moeten zijn. Aan de voorgevel van het huis bevindt zich de aansluitkast voor elektra. Daarvandaan loopt een kabel naar de bovenetage, waar de meterkast is. Rechts is een kast aan het huis gebouwd. Deur te openen met een schuif. Aan de achterzijde bestaat de gevel voor een deel uit hout en voor een deel uit bakstenen. De stenen muur is gedeeltelijk onzichtbaar, aangeaard door een uitloper van de heuvel. Veel bakstenen liggen los. Over het houten deel is dakleer of iets dergelijks geplakt, waarschijnlijk om vocht of tocht tegen te houden. De schoorsteen is over de gehele zichtbare hoogte gebroken. Het plekje Het is een sprookjesachtig dal. De omgeving is prachtig en er zijn veel voorzieningen en bezienswaardigheden in zowel de directe als grotere omgeving. Diverse mooie steden en oude dorpen, veel mogelijkheden voor langlaufen en er zijn enkele skipistes en een skischans. De beek stroomt hard. Over of langs het erf loopt een voetpaadje, als verbinding tussen Auerbacherweg en Lessingweg. Aan de sporen in de nog verse sneeuw konden we zien dat het zelfs bij barre omstandigheden daadwerkelijk wordt belopen. Er liggen hier en daar rond het huis stukken hout en steen, er ligt wat glas van een gebroken raam en er ligt een stapeltje ruitjes. Dicht bij het huis is een vuurplaats gemaakt van een aantal grote keien. De houtberging is helaas ingestort. Er ligt nog wel brandhout onder. Het erf ligt in een beekdal. Hoe er te komen? vanaf het eind van de Lessingstrasse, over een smal maar redelijk horizontaal lopend voetpaadje. Aan het eind van de Lessingweg is (beperkt) parkeerruimte. vanaf de Auerbacherweg, waar hetzelfde smalle voetpaadje op uit komt, maar hiervandaan daalt het steil naar het beekdal. De dichtstbijzijnde parkeerplaats bevindt zich in de bocht van de weg, op ca. 500m en er is geen stoep langs de weg. Parkeren kan eventueel op de inrit van de nabijgelegen houthandel (ca. 150m). Het huis is onder het eind van Am Mühlbach gelegen. Pluspunten Mooie omgeving Idyllisch stukje bos 310m2 eigen grond Erg leuk door de beek Leuk model huis Comfortabel stadje in de nabijheid Minpunten Het huis is in een slechte conditie Het erf is niet heel makkelijk toegankelijk Klingenthal is een stad in de Duitse deelstaat Saksen, en maakt deel uit van de Vogtlandkreis. Klingenthal telt 8.035 inwoners[1]. De stad is gelegen in de zogenaamde Musikwinkel in het Natuurpark Erzgebirge/Vogtland. De stad staat vanouds bekend om de productie van muziekinstrumenten en als wintersport- en vakantieplaats. https://nl.wikipedia.org/wiki/Klingenthal_(Duitsland)

    Over het object

    • Gebruikssituatie
      Onbekend

    Over de veiling

    • Soort
      Partnerveiling
    • Datum
    • Organisator
      Troostwijk Auctions
    • Toewijzing
      Recht van gunning

    Kosten

    Houd, naast het veilingbedrag, rekening met de volgende kosten:

      Bezig met verbinden

      Notaris

      Vastgoed Veiling Overschiestraat 59 1062 XD Amsterdam

      Deze website maakt gebruik van cookies.
      Lees meer in onze privacy- en cookieverklaring.